O NÁS

To jsme my, Michaela a Radim.

M+R+L

Jak to vlastně začalo?

Semínko myšlenky na bezobalový obchod bylo zasazeno v roce 2014 u jednoho z nás dvou a semínko myšlenky kavárny se u druhého z nás táhne snad ještě déle. Začalo to v Olomouci a táhne se to s námi přes Skotsko, Thajsko až do samotného Bzence. Tady, na vinařské půdě pod Starým hradem, se uchytila vedle sebe a začala klíčit.

Přes debaty na téma Zero Waste u šálku čaje či kávy jsme se dostali k nákupům potravin ve velkých baleních, které jsme distribuovali mezi náš okruh podobně smýšlejících lidí. Jenže pořád někde jezdit za příjemným posezením, vymýšlet místa a časy předání našich nákupů mezi přáteli, není úplně ono. Zvlášť, pokud člověk nechce jezdit bezhlavě autem sem a tam.

A tak jednoho krásného slunného dne, přesně 22. dubna 2018, jsme nechali vykouknout první lístky našich naklíčených myšlenek. Spojili jsme je dohromady nad prostorem, který se nám nabízel, a zjistlili, že takto můžeme společně růst. Z myšlenek se stala vize bezobalového obchodu s kavárnou. Místo, kde se mohou lidé setkávat u čaje či kávy a navíc si nakoupit do vlastních obalů. Teď se každým dnem stává naše vize realitou.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení